097-530-46-13
Консультації та замовлення за телефонами

Графік роботи call-центру:

У будні: з 9:00 до 21: 00
Субота: з 9:00 до 20: 00
Неділя: з 10:00 до 19:00
Главная/Про нас/

Про нас

Інтернет-Магазин «Дюралайт» - вигідно і просто, зручно і доступно!


Любителі віртуального шопінгу порадіють величезним можливостям і широкому асортименту нашого магазину. Ми створили максимально комфортні умови, щоб Вам було у нас цікаво і зручно здійснювати покупки. Наш інтернет-магазин «Дюралайт» - пропонує унікальний сервіс, який вигідно відрізняється від аналогічних ресурсів своєю доступністю і комфортними функціональними можливостями.

 

Купувати в «Дюралайт» - це вигідно!


«Дюралайт» пропонує найбільш вигідні умови придбання різноманітних побутових товарів електронної апаратури і різних аксесуарів. Тут Ви зможете знайти будь-які види виробів і продукції, які необхідні для домашнього використання або для бізнесу.

Ми працюємо безпосередньо з різними компаніями-виробниками і надаємо продукцію прямо від них. Завдяки цьому, наша компанія пропонує низькі ціни на широкий спектр різних видів товарів.

 

Купувати в «Дюралайт» - це просто!


Зручна система розширеного пошуку, якісна розбивка товарів за каталогами та підрозділами, комфортні екранні форми і відмінні можливості для ознайомлення з товарами надають нашим відвідувачам прекрасні можливості для віртуального шопінгу.

 

Купувати в «Дюралайт» - це цікаво!


На сайті «Дюралайт» Ви зможете знайти товари наступних категорій:

Оригінальні подарунки та комп'ютерні аксесуари;
підсилювачі звуку і товари для саду та городу;
IPTV приставки і медіаплеєри;
мегафони і гучномовці;
товари для дому та ТВ-шоп;
ігрові приставки та караоке-системи;
рупори та ліхтарі;
блоки живлення і рекламні вивіски;
автовишіванкі і навушники;
одяг, сумки та аксесуари.

 

Купувати в «Дюралайт» - це зручно!


Ми прагнемо зробити все, щоб в нашому магазині Вам було максимально комфортно і зручно здійснювати покупки. Кожна позиція товарів, пропонованих в каталогах, забезпечується якісною фотографією, а також докладно описом. Для всіх пропонованих електронних виробів і приладів додаються детальні технічні характеристики, які дозволять оцінити можливості апаратури.

 

Купувати в «Дюралайт» - це доступно!


Ми пропонуємо гнучку систему оплати покупок. Кожен придбаний товар може бути оплачений будь-яким зручним способом: післяплатою, банківським перерахуванням або ж через системи електронних платежів. Доставка всієї продукції в будь-яку точку України здійснюється за допомогою надійних кур'єрських служб.

 


Вам залишається тільки вибрати товар - все інше ми зробимо самі!